HaCk FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG!

3 posters

Ići dole

Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG! Empty Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG!

Počalji  nesacar Sre Avg 19, 2009 7:16 pm

Pitam se da li ima medju vama haker koji zna kako hakovati kreditne kartice (master card, paypal...) moj drug zna ali on to samo za sebe koristi i spominjao je nesto kao da mogu da ga nadju zato sto hakuje... Znam samo da hakuje preko cmd a informacije o karticama mu stizu u komp u notepad. Zna li iko kako se ovo radi? Ne mora na isti nacin barem nesto slicno?

nesacar

Broj poruka : 23
Datum upisa : 01.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG! Empty Re: Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG!

Počalji  dario007 Uto Sep 29, 2009 11:49 pm


dario007

Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG! Empty Ok

Počalji  Digital Hacker Pon Okt 19, 2009 12:01 pm

Hackovanje kreditne kartice nisam siguran da moze preko neta ali dobro."PayPal Database hacker" ime govori sve ali ako ga nepravilno koristis i ne zastitis se pomocu nekog programa koji ti menja IP i nekog proxy-a onda ti za jedno pola sata do sat dodju plavci na vrata.Zato pazi."PayPal Database Hacker" se moze naci na
Kod:
    http://www.cyberxtreme.info/forum/
.

Plavci - pajkani.
Digital Hacker
Digital Hacker

Broj poruka : 14
Godina : 29
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG! Empty :(

Počalji  mio Pet Nov 27, 2009 5:15 am

Proko cega se hakuju kreditne kartice... I gde kucam sve te kodove, koje imam...? :s moze se neko javi da mi malo objasni...! :S

Digital Hacker plz mi ostavi e-mail...

mio
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG! Empty Re: Evo jednog VELIKOG zahteva ali VELIKOG!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu