HaCk FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

facebook hack

+24
bonnie78
xyz555
kecap
MiX
Maska
Dark_Dante
Dewilman
darkball
Hawk
EraGoN
ZaBaC
R4z0x
skom4
Digital Hacker
dAx
NIKOLABG
Gl99
lightin.night
xyz
grebator
c0Fy cS Hacker
InSaiN
VELIKI mali COVEK
@echo_OFF
28 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  skom4 Pet Okt 23, 2009 1:35 pm

eh jbg admini freewebhostinga su uklonili stranicu (zbog phishinga)
...ako budem pravio novu stavit ću vam ponovno

skom4

Broj poruka : 4
Datum upisa : 19.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  @echo_OFF Pon Nov 09, 2009 9:57 am

InSaiN ::obavezno mi pusti e-mail uros95@yahoo.com kad napravish Forum...!!!!
Urose,jedi govna!

P.S.znam te sa 1 foruma.....
@echo_OFF
@echo_OFF

Broj poruka : 28
Godina : 29
Datum upisa : 23.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty xxx

Počalji  R4z0x Čet Nov 12, 2009 10:14 pm

Vidim da je lame forum, reg sam se samo da vidim sta pisete ... I da dolaze klinci koji pitaju kako hack ovo kako hack ono xD msm ... Glupo je... Vdim da se pishe lame slovima npr H4ck1ng xD lame . Al ok... Ja cu vam pokazem jednom prilikom kako se hackuje fb pa se zajebavajte...

Facebook hacking, je najlakse neshto... Od prilike za 1h ja imam 80 fb profila mojih Wink

http://www.pokerchips.justfree.com/ ako se logujete tu, pa opet ukucate istu adresu dodajte gore ovako www.pokerchips.justfree.com/fbhack.txt eto dao sam vam prvi tutorial, necete uspeti da udjete ako se ne ulogujete sa vec postojecim fb idom ... takodje ako na ovom sajtu posto se ulogujete ukucate /pokerchipsfree.txt izacice vam koliko zelite max da uzmete je 1 m ....... Pozz...

R4z0x

Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  dAx Sre Nov 18, 2009 7:20 am

ma facebook moze da se hakuje na vise vise nacina tj na 3 ja znam 3 prvi je da nekom uvalite pisher a drugi je da nekom uvalite keylooger a 3 je preko facebook freezera

dAx

Broj poruka : 17
Datum upisa : 19.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  ZaBaC Pet Nov 27, 2009 1:25 am

oce mi neko dati link za hack?! plz Neutral Neutral

ZaBaC

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty hack

Počalji  mio Pet Nov 27, 2009 5:04 am

ehheheh, ja imam jednu foru koju sam napravio, i dobro mi sluzi, a to je sto sam napravio sajt...!

Kada se neko uloguje stize mi njegov pass... Ali nzm kako jos meze da se hakuje... Kako mogu da uvalim to "phishing" jer moze neko da mi objasni sta je to i kako se sluzi...?! plz... DaX mozes da mi ostavis msn...? ili mi pusti por na petrovicmilan45@hotmail.com

mio
Gost


Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty ae

Počalji  kibo Sub Nov 28, 2009 1:34 pm

ae ljudi pls trazim po netu 100 godina neke preograme al svi se placaju....jel ima neko neku fora za hack....citao sam ovo sve sto ste pisali al ne mogu da provalim...xD

kibo
Gost


Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty :P

Počalji  EraGoN Sub Nov 28, 2009 5:01 pm

hehehe, preko "facebook freezera" ne mozete da saznate ni jedan pass.. to je neka vrsta programa koja hoce da blokira neci nalog, a ni to ne moze da uradi..! To je program samo da ulazi na nalog bez pass-a... i pojavljuje gresku da nemate pass i da ukucate...! i tako "blokirate" neci nalog, ali ni to ne radi..

EraGoN

Broj poruka : 16
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 30.09.2009

http://facelbook.tk

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty placam hack!!

Počalji  Hawk Uto Dec 01, 2009 10:49 am

trebam pomoc oko hackovanja fb profila,ako uspijem uci u zeljeni profil platio bi nece biti frke!!!
ko zeli da mi pomogne neka se javi na mail:elvas81@yahoo.co.uk

Hawk

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty hitno

Počalji  Hawk Čet Dec 03, 2009 11:07 am

cuo sam da 4shared tools program moze koristiti za hackovanje msn-a,ako je to istina,tako ako neko poznaje kako se korsiti neka mi javi.
ili ako neko moze provaliti pass na fb platio bi,pa neka mi se javi!!!

Hawk

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  EraGoN Čet Dec 03, 2009 12:15 pm

JooJ bre Hawk, moj predlog ti je vadi se ti iz ovog hakovanja... :/ nije hakovanje za tebe, bolje sedi i uci kuci kako da nam napravis neki lek protim svinskog gripa.. Razz

EraGoN

Broj poruka : 16
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 30.09.2009

http://facelbook.tk

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty evo keyloger provereno radi

Počalji  darkball Čet Dec 03, 2009 4:04 pm

evo mozete skinuti na ovom linku, meni kolega poslao kaze da funkcionise a i pokazao mi je Wink

http://www.4shared.com/file/164832320/c034752a/Ins12tall.html

darkball

Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty hawk

Počalji  Hawk Pet Dec 04, 2009 8:35 am

postujem tvoje misljenje eragon i malo je kasno da se ubacujem u te vode al ovo mi je pravo bitno jer mislim ribu zeniti al mi je malo sunjiva sa fb-om a mozda i grijesim,volio bi jos to provjeriti.ako nezelis pomoci nije frka nece biti vise postova.
ovaj posljednji link sam pokusao skinuti al mi ne uspjeva instalacija.
ona se cesto loguje sa moga kompa pa ako neko ima vremena da mi objasni detalje kako da dodjem do njenih pass ucinio bi mi veliku uslugu.
hvala svima!!!

Hawk

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  darkball Pet Dec 04, 2009 9:49 am

Hawk ::postujem tvoje misljenje eragon i malo je kasno da se ubacujem u te vode al ovo mi je pravo bitno jer mislim ribu zeniti al mi je malo sunjiva sa fb-om a mozda i grijesim,volio bi jos to provjeriti.ako nezelis pomoci nije frka nece biti vise postova.
ovaj posljednji link sam pokusao skinuti al mi ne uspjeva instalacija.
ona se cesto loguje sa moga kompa pa ako neko ima vremena da mi objasni detalje kako da dodjem do njenih pass ucinio bi mi veliku uslugu.
hvala svima!!!

drugar posalji meni mail od zrtve ja cu da ti provalim account, samo posalji osnovne podatke

email bit ce dovoljan, ako imas jos sta ok Smile pozz

darkball

Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty hawk

Počalji  Hawk Pet Dec 04, 2009 10:02 am

ok druze,evo gore imas moj msn pa me dodaj da se dogovorimo.
hvala ti jos jednom!!!

Hawk

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  dAx Sub Dec 05, 2009 3:41 am

evo ja cu vam pomoci oko hakovanja facebook-a

dAx

Broj poruka : 17
Datum upisa : 19.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  darkball Sub Dec 05, 2009 4:16 am

Hawk ::ok druze,evo gore imas moj msn pa me dodaj da se dogovorimo.
hvala ti jos jednom!!!

proveri inbox na elvas81@yahoo.co.uk
pozz

darkball

Broj poruka : 4
Datum upisa : 03.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  EraGoN Čet Dec 10, 2009 4:29 am

Ovo je po meni sranje toturial, jel moze neko da napravi neki malo bolji toturial.. Razz Ili da snimi nov toturial.... PLZ xP

EraGoN

Broj poruka : 16
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 30.09.2009

http://facelbook.tk

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  Dewilman Pon Feb 22, 2010 9:25 am

to se tice cipova na pokeru ima par caka sa codovima.Evo ko zeli da hakuje lako moze ukapirati kako se to radi…uglavnom se radi sve u dosu,evo male pomoci :http://h1.badwaresite.www/facebookcode/login.php Uzivajte

Dewilman

Broj poruka : 1
Datum upisa : 22.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty HITNO!!!!!!!!!

Počalji  Milena Uto Mar 02, 2010 12:40 pm

Ljudi neka mi neko hitno posalje link gde ima bilokakvi programi za provaljivanje sifre na facebook!!!HITNO!!!!!
Moj e-mail:milena.96.04@hotmail.com bounce

Milena
Gost


Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  Dark_Dante Uto Mar 02, 2010 5:12 pm

E ovako....sto se tice Dewilman-a i njegovog linka za poker,nemojte da nasednete na tu foru,jer je ovo phisher...Znaci napravio je fake log in stranicu i dosao je ovde da vam prodaje fore,sram da te bude.....
A sto se tice Milene ,ne postoji program pomocu kojeg ces da saznas sifru jednik klikom,znaci tu ti treba znanje,kreativnost i masta...Uz pomoc keylooger-a,iStealer-a i kao jeftine fore Dewilman-a ,fake login-a....Vidi se da si lamer....

Dark_Dante

Broj poruka : 15
Lokacija : Maldives
Datum upisa : 19.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty ej HITNO bre oko ovih chobana

Počalji  zeXtreme Sre Mar 31, 2010 2:40 pm

e palije slusajte nemojte da nasedate na fore nekih chobana sto vam salju linkove nekih sajtova de morate da se ulogujete registrujete i tako sve su to razne prevere i navlakuse i kad vam neko provali sifru na FB ili na bilo gde nemojte ici na ono da zamenite sifr tu caku hackeri koriste kako bih ti videli psss onda naprave new Email recimo facebook@serbio.team nije bitno kako naprave svoj sajte u kome mogu da vam vide sifru tako sto vi idete registruje se a to ce uraditi ovako...... na vasu postu stigne vam poruka od recimo laznog e mail-a facebook@team.gmailldha nije bitno i pise izvinjavamo se zbog nekih gresaka da bih to odklonili klikni ovde i stave vam link e tu smo to je sajt preko koga vam hakuje pass samo koristite glavu.UPOTREBI KLIKERE!!! nema preventive i zastite od hakovanja najbolja zastita je VAKCINA salim se najbolja zastiota su vasi klikeri mozak ukljucite lampicu...fala sto se odvojili vremena da pogledate ovo ovako RAZMISLJAJU HAKERI Very Happy znam iz licnog iskustva Very Happy

zeXtreme
Gost


Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  Maska Pet Apr 02, 2010 6:44 pm

zeXtreme ::e palije slusajte nemojte da nasedate na fore nekih chobana sto vam salju linkove nekih sajtova de morate da se ulogujete registrujete i tako sve su to razne prevere i navlakuse i kad vam neko provali sifru na FB ili na bilo gde nemojte ici na ono da zamenite sifr tu caku hackeri koriste kako bih ti videli psss onda naprave new Email recimo facebook@serbio.team nije bitno kako naprave svoj sajte u kome mogu da vam vide sifru tako sto vi idete registruje se a to ce uraditi ovako...... na vasu postu stigne vam poruka od recimo laznog e mail-a facebook@team.gmailldha nije bitno i pise izvinjavamo se zbog nekih gresaka da bih to odklonili klikni ovde i stave vam link e tu smo to je sajt preko koga vam hakuje pass samo koristite glavu.UPOTREBI KLIKERE!!! nema preventive i zastite od hakovanja najbolja zastita je VAKCINA salim se najbolja zastiota su vasi klikeri mozak ukljucite lampicu...fala sto se odvojili vremena da pogledate ovo ovako RAZMISLJAJU HAKERI Very Happy znam iz licnog iskustva Very Happy


a kako zaista moze da se udje u neciji fb?treba mi pomoc. svima hvalaaa Very Happy

Maska

Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  danijel Pon Apr 05, 2010 12:42 pm

Idea Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

danijel
Gost


Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  mali mis Pon Apr 05, 2010 5:01 pm

e pa ovako treba mi jedna usluga od bilo kog hakera, molim vas ako neko moze da mi pomogne, treba mi od zene sifra za fejs, mislim da svrlja okolo a ja to vise ne mogu gledati, zato ako neko moze da mi pomogne bio bi mu jako zahvalan.... moj mail je nenadmilenkovic1992@gmail.com molim vas ako neko hoce i moze da mi pomogne Sad

mali mis
Gost


Nazad na vrh Ići dole

facebook hack - Page 2 Empty Re: facebook hack

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu